Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kvaš a tuš na papíře, 26 x 20 cm, rámováno v paspartě pod sklem, datováno 1937, signováno vpravo dole Fr Hudeček 37.Autor viz T 1/388, TD 77, V 2/500, B 5/649, Ch 3/341, NEČVU 1/292.